Преминете към основното съдържание

Коментари за
- Татко, как се е казвала тъщата на Адам? - Адамовата тъща ли? Той не е имал тъща. Нали е живеел в рая!


- Татко, как се е казвала тъщата на Адам?
- Адамовата тъща ли? Той не е имал тъща. Нали е живеел в рая!

Към текста

- Татко, как се е казвала тъщата на Адам? - Адамовата тъща ли? Той не е имал тъща. Нали е живеел в рая!

Добавете първи вашия коментар.

- Татко, как се е казвала тъщата на Адам?
- Адамовата тъща ли? Той не е имал тъща. Нали е живеел в рая! Коментирай
- Татко, как се е казвала тъщата на Адам? - Адамовата тъща ли? Той не е имал тъща. Нали е живеел в рая!
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

Коментарите се преглеждат и одобряват от модератор.