Вицове
във Vicove.info
Двама наркомани, яко надрусани, се возят в препълнен автобус. Една баба казва на единия: - Чедо, ще станеш ли да ми отстъпиш мястото си? Другият наркоман се обажда: - Не ставай! Знам го аз тоя номер - ти ще станеш, а тя ще седне!
+2015
-35
Двама наркомани, яко надрусани, се возят в препълнен автобус. Една баба казва на единия:
- Чедо, ще станеш ли да ми отстъпиш мястото си?
Другият наркоман се обажда:
- Не ставай! Знам го аз тоя номер - ти ще станеш, а тя ще седне!