Най-доброто
във Vicove.info
Върви си Крали Марко през полето...
Върви си Крали Марко през полето и не щеш ли пътят се раздвоява. Гледа табела. На табелата пише:
"Тръгнеш ли наляво - ще умреш, тръгнеш ли надясно - ще станеш педераст".
Почудил се той, почудил се, и завил надясно.
Повървял малко и гледа пред себе си една триглава ламя спи!
Вдигнал Крали Марко една скала и разбил едната глава. Тогава втората се надигнала и рекла:
- Е кажи ми сега, не си ли педераст?
+4890
-22
Коментирай
Сподели
Един габровец решил да спести пари...
Един габровец решил да спести пари за преглед и като срещнал доктора на улицата, го попитал:
- Докторе, ти какво правиш като настинеш?
Докторът, също габровец, отговорил:
- Кихам.
+3410
-5
Коментирай
Сподели
Бил Гейтс умрял и отишъл в...
Бил Гейтс умрял и отишъл в рая. Обаче му доскучало и си поискал PC и ако може най-доброто. Получил го - нали е в рая: 4000 процесорен AMD 1986 866 GHz, 980 TB RAM, 200 TB Cache L1, 65536 EB HDD, обаче нещо не му харесало и вдигнал голям скандал:
- Ей, каква е тая буклоджийска кофа дето сте ми я дали! Що е със скапания Linux, а не с Windows?
- Ти какво искаш? Intel Merced 1200 Mhz ли?
+2156
-17
Коментирай
Сподели
- Подсъдими, какво правихте на 22...
- Подсъдими, какво правихте на 22 ноември в 10 сутринта?
- Ами господин съдия, бях тук и ви обяснявах какво съм правил на 5 юни в 8 вечерта...
+2272
-29
Коментирай
Сподели
Как блондинка пише числото да речем.....235?...
Как блондинка пише числото да речем.....235? Ами ето така: 200 30 5. Как блондинка разбира, че е написала някоя задача вярно? Като покаже задачата пред огледалото и щом то и показва същата задача значи е вярна.
+3438
-3
Коментирай
Сподели